O nas

Agencja ochrony JARHEAD

JARHEAD Sp. z o. o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 43 lok.3
Zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000270073, posiadająca koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia, wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji za numerem L-0107/09 z dnia 18.05.2009 r., wpisana do rejesru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych pod numerem RD-15/2018.

NIP 966-188-56-32, REGON 200123297.

Kadra kierownicza naszej firmy składa się z wysokiej klasy specjalistów. JARHEAD Sp. z o. o. nie zatrudnia osób o wątpliwej reputacji. Proces doboru naszych pracowników pozwala nam na wyselekcjonowanie osób dysponujących odpowiednim

  • przygotowaniem,
  • predyspozycjami psychofizycznymi,
  • umiejętnościami,
  • wiedzą,

do powierzonych im zadań o różnym stopniu trudności.

ochroniarz białystok

Dlaczego my?

Stopień organizacji jak i posiadane wyposażenie techniczne oraz najwyższe kwalifikacje załogi pozwalają naszej firmie realizować usługę w zakresie ochrony osób i mienia według standardów unijnych. Należymy do firm, które wykonują swoje usługi sumiennie i rzetelnie, o czym może świadczyć fakt, że Agencja Ochrony Osób i Mienia JARHEAD Sp. z o. o. nie figuruje w rejestrze firm wykluczonych z przetargów prowadzonym przez Urząd Zamówień Publicznych. JARHEAD Sp. z o. o. posiada wdrożony system zarządzania jakością PN ISO 9001:2009, w zakresie technicznej i fizycznej ochrony osób i mienia.

Menu