Ochrona i monitoring dla sieci handlowych

galeria handlowa

OCHRONA I MONITORING DLA SIECI HANDLOWYCH

Ochrona obiektów handlowych jest jedną z najbardziej złożonych systemów ochrony i wymaga każdorazowo indywidualnego podejścia do klienta, jego wymagań, specyfiki obiektu i wielu innym czynnikom. Dzięki Naszemu bogatemu doświadczeniu wypracowanemu latami przy współpracy z naszymi klientami firma JARHEAD opracowała wspólne modele i procedury pozwalające dopasować zabezpieczanie obiektu do każdej sytuacji. Skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą ze strony klientów jak i kradzieżami pracowniczymi jest w stanie zoptymalizować koszta naszym kontrahentom.

Nasz model ochrony obiektów handlowych zazwyczaj składa się z dwóch podstawowych grup działań:

  1. Ochrona fizyczna obiektu
  2. Zabezpieczenie techniczne obiektu

Jako lider branży ochrony w województwie podlaskim zapewniamy bezpieczeństwo powierzchniom handlowym, wystawowym, sportowym, supermarketom, sklepom przemysłowym, sklepom spożywczym i mniejszym placówkom. Ponadto zapewniamy wsparcie w zakresie monitoringu SSWiN oraz zdalnego podglądu z kamer zainstalowanych w obiektach naszych klientów i transmitowanych do naszego całodobowego centrum monitoringu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują niezawodnego i rzetelnego partnera.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ze skorzystania z oferowanych przez Nas usług oraz otrzymania większej ilości informacji na temat ochrony obiektów handlowych przez JARHEAD.

Menu